اخبار
 

رئیس دانشگاه پیام نور واحد سیریک از کارکنان، اساتید و دانشجویان این دانشگاه برای شرکت در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن دعوت کرد.

رئیس دانشگاه پیام نور سیریک گفت:22 بهمن روز ثمر نشستن درختی بارور و شکوفاست که با خون شهدای والامقام انقلاب اسلامی در سایه رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) حرکت حماسی ملت ایران اسلامی در مسیر تحقق استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی آبیاری شده است.

آئین پرست افزود:22 بهمن نماد پرشکوه همبستگی و اقتدار ملتی آزاده و سربلند است که رژیم سراسر جور و ستم پهلوی را سرنگون کرده و اوج آزادی‌خواهی و ایستادگی خود را در برابر رژیم استعماری و ایادی آنان به نمایش گذاشتند و امروز با طی فراز و نشیب‌های بسیاری در سایه رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) در کمال امنیت و اقتدار به سر می‌برد.

ایشان در ادامه تصریح کرد:حفظ این دستاورد بزرگ که محصول خون پاک شهیدان و رهبری بی‌بدیل امام راحل(ره) است، تکلیفی است که امروز بر ذمه آحاد ملت و مسؤولان است.

اینجانب در آستانه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی، با گرامیداشت یوم‌الله 22 بهمن و یاد و خاطره شهیدان و تجدید میثاق با رهبری گرانقدر و معظم انقلاب اسلامی، از کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد سیریک دعوت می‌کنم تا با حضور با شکوه و گسترده خود در راهپیمایی وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن یوم‌الله 22 بهمن، برگ زرین دیگری را بر کتاب پرافتخار حماسه‌آفرینی‌های ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی بیفزایند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما